VEGANË, MIZËRI DHE PA GLUTEN.

Shprehni pa mundim ngjyrat e buzëve për të zbërthyer brendësinë tuaj. (zemra është për qëllime dekorimi)

Buzë me shkëlqim çdo ditë💋

Çdo nuancë e bukur është krijuar për buzët tuaja

Secila buzë ka një histori...

Cila është historia juaj? Vendosni buzëkuqin, ngrini mjekrën dhe tregojini tuajat. Lironi veten.

Bukuria Nga FLORIJE

Jemi thellësisht të bindur se përdorimi i përditshëm i lipgloss-it do t'i ndihmojë buzët tuaja të duken më të shëndetshme dhe të hidratuar, ndërkohë që ju bën të dukeni mirë si një bonus, prandaj pamja e buzëve tuaja është një nga prioritetet tona. Disa nga produktet tona ofrojnë pigmentim të LARTË duke përfshirë shkëlqim të LARTË në buzë PA ngjitje!

BLI TANI
E mirë për buzët
Thjeshtoni pamjen tuaj
BLI TANI
Bëjeni këtë çdo ditë 😊
Trajtojeni veten thjesht buzët tuaja
Porosit Tani

PËR NE

Florije është një influencer bukurie (makeup). Lindur në Prishtinë, Kosovë. Jetoj në SHBA, me eksperiencë të mëparshme si pronare sallonesh bukurie. Sfondi në industrinë e bukurisë ushqehet nga pasioni i grimit, përgjithmonë mirënjohës. Ajo kërkon dashuri për veten dhe përdorimin e grimit të thjeshtë për të përmirësuar tiparet e bukura të fytyrës suaj. Ajo është një frymëzim në aftësinë e saj për të ndikuar dhe motivuar të tjerët në mbarë botën.