Bratz
Bratz
Bratz
Bratz
Bratz

Bratz

Çmimi i rregullt$15.50
/
/sq/policies/shipping-policy '>Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

  • Transporti falas VETËM për porositë mbi 50 dollarë në SHBA.
  • Në magazinë, gati për transport
  • Inventari në rrugë

💠Mizori, Vegan dhe PA GLUTENE

💠Ndjenjë dhe shkëlqim me gjalpë

💠Hidraton buzët ndërsa shkëlqen

💠Shkëlqim buzësh në stilin luksoz

💠Një tub me pigmentim të lartë dhe të pasur ju zgjat më shumë 

💠 E mirë për të gjitha stinët dhe tonet e lëkurës

💠Peshë e lehtë në buzë dhe çantë

💠 JO ngjitëse

Përdorni skeda të palosshme për informacion më të detajuar që do t'i ndihmojë klientët të marrin një vendim blerjeje.

P.sh.: Politikat e transportit dhe kthimit, udhëzuesit e madhësisë dhe pyetje të tjera të zakonshme.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rreth Bukurisë Nga Florije

Në moshën gjashtë vjeçare ajo e donte bukurinë, kujdesej për veten e saj dhe pëlqente atë që mund të bëjë grimi për të përmirësuar pamjen dhe disponimin. Mamaja e Florijes dhe vajza e tezes ishin frymëzimi i saj i bukurisë në moshën 5-vjeçare, vajza e tezes grimonte veten dhe Florijen dhe shkonte të pinte çaj vajzash në lagje dhe u tregonte miqve të saj make up-in që bënte me Florijen. Florije tha se “u duk bukur të shihja reagimin e tyre ndaj grimit tim” dhe gjithashtu kur të shikoja veten time në pasqyrë ishte një ëndërr. Fast përpara për shumë vite ndërsa ishte në industrinë e bukurisë vendosi të kishte linjën e saj të buzëkuqve kozmetikë.

Dëshmitë

★★★★★

Shtoni komente dhe rekomandime të klientëve për të shfaqur klientët e lumtur të dyqanit tuaj.

Emri i autorit
Los Anxhelos, CA
★★★★★

Shtoni komente dhe rekomandime të klientëve për të shfaqur klientët e lumtur të dyqanit tuaj.

Los Anxhelos, CA
★★★★★

Shtoni komente dhe rekomandime të klientëve për të shfaqur klientët e lumtur të dyqanit tuaj.

Los Anxhelos, CA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi