KARTELA DHURATE

KARTELA DHURATE

Çmimi i rregullt$25.00
/
/sq/policies/shipping-policy '>Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

Emërtimet
  • Transporti falas VETËM për porositë mbi 50 dollarë në SHBA.
  • Në magazinë, gati për transport
Dhurata perfekte për çdo rast! Karta jonë dhuratë i ofron marrësit një shans për të zgjedhur një gamë të gjerë produktesh. Pa datë skadimi dhe shlyerje të lehtë në internet, është një paracaktim i menduar dhe i përshtatshëm. Jepni dhuratën e zgjedhur sot!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rreth Bukurisë Nga Florije

Në moshën gjashtë vjeçare ajo e donte bukurinë, dhe pëlqente atë që mund të bëjë grimi për të përmirësuar pamjen dhe disponimin. Mamaja e Florijes dhe vajza e tezes ishin frymëzimi i saj i bukurisë në moshën 6-vjeçare, vajza e tezes grimonte veten dhe Florijen dhe shkonte të pinte çaj vajzash në lagje dhe u tregonte miqve të saj make up-in që bënte me Florijen. Florije tha se “u duk bukur të shihja reagimin e tyre ndaj grimit tim” dhe gjithashtu kur të shikoja veten time në pasqyrë ishte një ëndërr. Fast përpara për shumë vite ndërsa ishte në industrinë e bukurisë vendosi të kishte linjën e saj të buzëkuqve kozmetikë.

Dëshmitë

★★★★★

Dua që ka erë kaq të mirë

Emri i autorit
Los Anxhelos, CA
★★★★★

produkt i mrekullueshëm. i lumtur

Los Anxhelos, CA
★★★★★

Ka shije të mirë ndjehet mirë

Los Anxhelos, CA
★★★★★

I dashuruar me koleksionin tim @beautybyflorijellc Lips. Unë kam veshur nuancën "fairy" për t'u përshtatur sa më mirë me veshjen time. Ato janë të gjitha kaq të pasura me ngjyra dhe shumë të pigmentuara. 🫶🏼

Napoli, Florida
★★★★★

Të mrekullueshëm 😍😍😍Shkëlqime buzësh të preferuara❤️❤️

Jacksonville, Florida
★★★★★

Buzëkuqet e mia të preferuara të të gjitha kohërave që dërgojnë dashuri❤️

DFW, Teksas
★★★★★

Duajnë të gjitha nuancat😍

Québec, Kanada
★★★★★

Shume bukur "Bratz ngjyra"veq perpara

Dallas, Teksas
★★★★★

E pëlqeni nuancën Red Portokalli😍😍❤️

Finlandë, Evropë

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi