Rouge
Rouge
Rouge
Rouge

Rouge

Çmimi i rregullt$15.50
/
/sq/policies/shipping-policy '>Transporti llogaritet në përfundim të blerjes.

  • Transporti falas VETËM për porositë mbi 50 dollarë në SHBA.
  • Në magazinë, gati për transport

💠 KissProof, I papërshkueshëm nga uji me buzëkuq mat me ngjyrë të pasur

💠 Mizori, Vegan dhe PA GLUTENE

💠 Bëni buzët Ombre për çdo ton lëkure

💠 E mirë për të gjitha stinët Mbulon çdo defekt në buzë

💠 Stili luksoz, me pigmentim të lartë

💠 LongStay Up Tp 12 orë (nëse nuk e ngatërroni)

💠 Pas 90 sekondash bëhet mat

💠 Veçanërisht larg vajrave ka një fuqi të pabesueshme qëndrimi

💠 Zbatohet e lëmuar e lagësht dhe thahet në një shtresë mat

💠Ky buzëkuq ka për qëllim të jetë mat, mund të shndërrohet më shumë në një buzëkuq të lyer sesa në një buzëkuq mat me mbulim të plotë nëse përdorni më pak se më pak, pak shkon shumë me këtë produkt.

💠 Përbërësit sigurojnë formulim kremoz, të butë dhe të lëmuar, ndërsa sigurojnë veshje afatgjatë pa asnjë transferim. Bëhuni gati të përjetoni më të mirën e të dy botëve me formulën tonë inovative të buzëkuqit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rreth Bukurisë Nga Florije

Në moshën gjashtë vjeçare ajo e donte bukurinë, dhe pëlqente atë që mund të bëjë grimi për të përmirësuar pamjen dhe disponimin. Mamaja e Florijes dhe vajza e tezes ishin frymëzimi i saj i bukurisë në moshën 6-vjeçare, vajza e tezes grimonte veten dhe Florijen dhe shkonte të pinte çaj vajzash në lagje dhe u tregonte miqve të saj make up-in që bënte me Florijen. Florije tha se “u duk bukur të shihja reagimin e tyre ndaj grimit tim” dhe gjithashtu kur të shikoja veten time në pasqyrë ishte një ëndërr. Fast përpara për shumë vite ndërsa ishte në industrinë e bukurisë vendosi të kishte linjën e saj të buzëkuqve kozmetikë.

Dëshmitë

★★★★★

Dua që ka erë kaq të mirë

Emri i autorit
Los Anxhelos, CA
★★★★★

produkt i mrekullueshëm. i lumtur

Los Anxhelos, CA
★★★★★

Ka shije të mirë ndjehet mirë

Los Anxhelos, CA
★★★★★

I dashuruar me koleksionin tim @beautybyflorijellc Lips. Unë kam veshur nuancën "fairy" për t'u përshtatur sa më mirë me veshjen time. Ato janë të gjitha kaq të pasura me ngjyra dhe shumë të pigmentuara. 🫶🏼

Napoli, Florida
★★★★★

Të mrekullueshëm 😍😍😍Shkëlqime buzësh të preferuara❤️❤️

Jacksonville, Florida
★★★★★

Buzëkuqet e mia të preferuara të të gjitha kohërave që dërgojnë dashuri❤️

DFW, Teksas
★★★★★

Duajnë të gjitha nuancat😍

Québec, Kanada
★★★★★

Shume bukur "Bratz ngjyra"veq perpara

Dallas, Teksas
★★★★★

E pëlqeni nuancën Red Portokalli😍😍❤️

Finlandë, Evropë

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi